Wpisy użytkownika Liga Świata z dnia 6 czerwca 2012

Liczba wpisów: 1

ligaswiata
 
jacek on 4 czerwca 2012 at 23:28 said: polecam dzwonić w sprawie zamachów na Euro 2012 do MON, MSZ, Kancelarii Premiera i Prezydenta, Biura Bezpieczeństwa Narodowego. trzeba mówić: wiemy o planowanym zamachu 21 czerwca br., ma to być zamach fałszywej flagi sprokurowany przez globalizm/syjonizm/New World Order, ostrzec o chińskiej reklamie Euro 2012 (
, która zawiera backmasking tak jak np. w filmie super mario bros czy terminator. ważne aby to wszystko umieścić w zwięzłej wypowiedzi.
Proponuję oprócz telefonowania (koniecznie nagrywajcie rozmowy), przygotowanie petycji do rządu w.s. wyjaśnienia dlaczego Chiny opublikowały film o takiej treści. W petycji powinniśmy się domagać oficjalnego żądania Ministra Obrony Narodowej aby Chiny wyjaśniły kto i po co ten film stworzył. To nie są żarty, w Chinach takie produkcjie nie mogą powstawać spontanicznie, to jest totalnie kontrolowany kraj. Film został opublikowany na YouTube i, choć znika, wciąż się pojawiają jego kopie.

Oprócz tego konieczne jest przygotowanie listów otwartych w.s. wyjaśnienia opinii publicznej w mediach państwowych i komercyjnych o dużym zasięgu, niepokojących publikacji, o których była mowa wyżej. Należy też uwzględnić wczorajsze komentarze czytelników tego bloga, które ujawniają kolejne, budzące trwogę fakty:

Aśka on 4 czerwca 2012 at 19:09 said: Ćwiczenia odbywały się też w czasie zwalenia WTC i zamachach w Londynie. Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego gen. Mieczysław Cieniuch powiedział, „wojsko chce, by w czasie Euro 2012 odbyły się polsko-amerykańskie ć w i c z e n i a w zwalczaniu broni biologicznej i chemicznej” www.rynekzdrowia.pl/(…)Euro-2012-wojskowi-epidemiol…
Pilot6Pilot6 on 4 czerwca 2012 at 21:13 said: Pojawiły się różne  daty dotyczące możliwego zamchu podczas Euro 2012 12 czerwca,16 czerwca,21 czerwca. Każda data jest poparta różnymi informacjami. Mnie najbardziej zdziwiły daty 12 i 16 Co do zdarzeń,które mogą się wydarzyć 12 czerwca ,,Pola Laska”-przepowiednia? Dziwna piosenka Rosjanów na Euro Mecz Polska-Rosja Zamachy na 16 czerwca? Interpretacje Faitha www.monitor-polski.pl/bilderberg-zabic-rona-paul…
Naprawdę może coś w tym być. Możemy tak sobie główkować,nie mamy pewności,że coś się wydarzy,ale ja osobiście wątpie,aby było spokojnie Najbardziej jednak zdziwił mnie ten chiński filmik,,promujący” Euro 2012,który już całkowicie zniknął z sieci-dziwne no nie? Obawiam się tego Euro 2012.Oby internet w pełni działał,bo nic nie wiadomo. Czy znów wszystko ma się zacząć od Polski? Tyle tych wszystkich ,,zbiegów okoliczności” Oby się Polacy wkońcu obudzili,ale czy musi być to kosztem śmierci wielu ludzi? Zamach prawdopodobny,ale nie ma pewności,że większość Polaków się spostrzeże i ujrzy prawdę. A media będą robić swoje. Niedobrze.

Irol on 5 czerwca 2012 at 07:43 said: Z tego co wiem, to tzw. Stadion Narodowy jest zbudowany dokładnie w taki sposób, żeby przy najmniejszym wybuchu się złożył jak domek z kart z wszystkimi widzami w środku. Aby to umożliwić w trakcie budowy poprzesuwano kolumny podpierające konstrukcję trybun i dachu łącząc je w nowych miejscach za pomocą kleju ( przy okazji o ile mam dobre informacje, zaniżono ilość zbrojenia w słupach). To przeprowadzane aktualnie bankructwo generalnego wykonawcy ma za zadanie ucieczkę osób odpowiedzialnych przed wymiarem sprawiedliwości. Najgorszy jest jednak fakt, że ten wykonawca pracował przy większości stadionów. Więc dla własnego bezpieczeństwa radze się trzymać z dala od meczów.

Trop on 5 czerwca 2012 at 02:21 said: 21 czerwca 2012 roku, akurat w Warszawie, wypada cwiercwinalowy mecz Euro 2012. Czy to wtedy Warszawa ma zniknac tak jak to probuje nam przekazac autor slow piosenki zespolu Lady Pank: mocniejszy.wordpress.com/2012/03/10/zniknie-warszawa/ (długi komentarz, całość: www.monitor-polski.pl/czy-zamkna-granice-polski…)

Sytuacja jest naprawdę groźna, na mecze przybędą setki tysięcy ludzi. Jest to idealna sytuacja do zamachu fałszywej flagi – jest to możliwość zmanipulowania milionów ludzi przed telewizorami, podobnie jak w przypadku zamachu na WTC.
Pamiętajmy, że przed 9.11 w kilku filmach ukazały się informacje podprogowe, backmasking, o nadchodzącym zamachu. Podobnie jest i teraz. Podczas zamachów na WTC oraz 7-7 w Londynie, a także w Oslo w Norwegii odbywały się ćwiczenia antyterrorystyczne – dokładnie o takiej samej treści jak zamachy! Ponieważ i w Polsce będą prowadzone w tym samym czasie ćwiczenia antyterrorystyczne, budzi to wielki niepokój. Obawiam się o możliwość użycia broni biologicznej i chemicznej.

Wszelkie próby ośmieszenia naszych podejrzeń należy uznać za wrogie. Nie ma w tym nic złego, że obywatele domagają się wyjaśnienia pewnych niepokojących faktów.

Ponieważ zaczęły się ataki na polskie niezależne strony internetowe, można mieć obawę, że dojdzie i do wyłączeń...a co stara się od roku syjonista Komorowski...