Wpisy użytkownika Liga Świata z dnia 28 marca 2012

Liczba wpisów: 2

ligaswiata
 
Co do naszej płyty jeszcze raz ...
nie żebrzemy tak jak inne portale prosząc o wsparcie dajemy wam coś co może się przydać w momencie cenzury internetu i w epoce palenia książek , która jak uczy historia często wraca... Prowadzenie jakiejkolwiek działalności w świecie fetyszu pieniądza jest praktycznie niemożliwe sami dobrze o tym wiecie, kwerendy, poszukiwania, głupie nośniki, ksera...

czegokolwiek się człowiek nie dotknie zamienia się w pieniądz... niestety chciałbym iść do znajomego i za kilo sera dostać 500 kartek papieru itd, ale nie w tym systemie , który wymaga vatu, kasy fiskalnej , rozliczenia rocznego i pracy do 120 roku życia aby otrzymać 600 złotych renty co starczy na bilet autobusowy w 2056 roku...

Jest to kurewsko przykre ,że dzieci nie mają co zjeść a nawet jak jedzą to truciznę, jest to przykre ,że za słowa można dostać w łeb, a za chęć zmian w państwie można stracić pracę, honor i zdrowie...

Jest to przykre ,że jako Polak we własnym państwie nie mogę podnieść głowy aby nie dostać po głowie od żyda, geja lub satanisty ...

Rozmawiam w tej chwili w kwestii pojednania narodowego (kolejny raz jako pośrednik dobrej woli) z kilkoma ludźmi, jak co roku na wiosnę mam chęć i animusz, który mi przejdzie wraz z kolejnymi wojnami na słowa...

Polska, ciągle tkwi w nas liberum veto, sejmiki i własne piramidy władzy, kosztem innych jakie to chore ...przecież tego nauczyli nas pierwsi żydowscy uciekinierzy z Francji w XVIII wieku... Ludzie naprawdę trochę prawdy i zaufania..

dydymus

allegro.pl/ksiazki-i-tresci-zatrzymane-przez-cen…
 

ligaswiata
 
Aangirfan, tłumaczenie Radtrap

W roku 2001 w szkole Ozar Hatorah w Paryżu ktoś podpalił jedną z klas. Okazało się że była to wewnętrzna robota.
Sprawcą okazał się jeden z uczniów szkoły. (From Middle East to France, a Jewish school’s journey Reuters – strona już została zblokowana, a przynajmniej u mnie nie chce się wgrać. Część wpisu można przeczytać na tym blogu – przyp. tłum)

19 marca 2012 roku w szkole Ozar Hatorah w Tuluzie doszło do ataku terrorystycznego.
Wcześniej w tym samym miesiącu zastrzelono w Tuluzie 3 muzułmanów.
Świadkowie ataku z 19 marca opisywali sprawcę jako człowieka “europejskiego pochodzenia.”  (“School Shooting”.)

21 marca 2012 francuski minister spraw wewnętrznych Claude Gueant powiedział że podejrzewany jest 24 letni Francuz “należący do Al-Kaidy”, organizacji najemniczej założonej przez CIA.
Podejrzany, przez łączenie swojej osoby z Palestyńczykami, chciał najwyrazniej narobić kłopotów palestyńskiej sprawie.
Miał on “dokonać odwetu za palestyńskie dzieci” zabite ostatnio na Bliskim Wschodzie.  (Toulouse siege: live)
Wygląda też na to że chciał również pomóc Sarkozemu w nadchodzących wyborach i dorobić mu kilka procent w sondażach. (Sarkozy Hones Crisis-Fighting Credentials in French Manhunt‎ – Sarkozy mąż stanu walczy z kryzysem)

Madryt 2004

We wrześniu 2001, na kilka dni przed zamachami 11 września w Nowym Jorku, w Tuluzie dochodzi do ogromnej eksplozji w fabryce nawozów AZF.

Luty 2004 – organizacja terrorystyczna nazywająca siebie AZF grozi francuskiemu rządowi.
Marzec 2004 – zamachy bombowe w Madrycie.
Poniżej znajduje się tłumaczenie fragmentów artykułu łączącego Sarkozego z zamachami w Madrycie.
(Servicios secretos franceses afirman que Sarkozy ordenó el 11-M at …- Tłumacz )

AZF groziła wysadzeniem dworców kolejowych we Francji.
Miesiąc przed zamachami w Madrycie z 11 marca 2004 roku, wysłano grozby dla rządu hiszpańskiego.
Autorem tej wiadomości był Tahraoui Hanane, emir jednego z “francuskich ugrupowań islamskich” operujących w Północnej Afryce.

Tahraoui Hanane został aresztowany na granicy algiersko-marokańskiej w lutym 1997 roku, w drodze do szpitala w marokańskim mieście Oujda.
Z pomocą niemieckich służb wywiadowczych zidentyfikowano Hanana jako Francuza marokańskiego pochodzenia, pracującego dla francuskiego ministerstwa spraw wewnętrznych.

Odkryto że oficerowie DST (Directorate of Territorial Security – Dyrekcja Bezpieczeństwa Terytorialnego) w Paryżu użyli Tahraouiego Hananei jego siatki w Maroku i Algierii do zorganizowania masakr Algierczyków w zachodniej Algierii.

Sarko z Mossadu?

W tym samym czasie we Francji pojawia się organizacja AZF.
Nicolas Sarkozy, będący francuskim ministrem spraw wewnętrznych w roku 2004, jest powiązywany z AZF i Hananem.

Grozby terrorystyczne AZF mogą mieć na celu (1) sprawienia że Sarkozego postrzegać się będzie jako twardego wroga terroryzmu (2) stworzenia przekonania że pewni ludzie z Północnej Afryki grożą rządowi Hiszpanii.

W roku 2004 “sześciu izraelskich komandosów z pomocą hiszpańskich służb specjalnych przeprowadza zamachy bombowe w Madrycie.”
Wszystko w celu zapobiegnięcia wycofaniu żołnierzy hiszpańskich z Iraku.

Jednakże hiszpańskie wybory wygrywa Zapatero. Plan syjonistów nie powiódł się, choć Sarkozy rzeczywiście zdobywa sławę kogoś kto twardo walczy z terroryzmem.

Sarkozy “pomógł zorganizować operację w której izraelscy komandosi zabili 191 hiszpańskich cywili.”

Sarkozy zostaje prezydentem Francji w 2007.
aangirfan: THE NATO LINK TO THE MADRID BOMBINGS OF 2004 (NATO powiązane z zamachami w Madrycie)

W roku 1947 francuski minister spraw wewnętrznych  Edouard Depreux ujawnia istnienie sekretnej armii we Francji znanej pod kryptonimem “Plan Bleu”.
Owa sekretna “operacja Gladio” staje się częścią NATO.

W roku 1992 admirał Pierre Lacoste w swoim wywiadzie dla The Nation wyjawia że pewne komórki wywodzące się ze struktury “operacji Gladio” były zamieszane w operacje terrorystyczne wymierzone w de Gaulla i jego politykę w Algierii.
Operation Gladio – Wikipedia, the free encyclopedia

Dzisiaj, operacje w stylu Gladio przeprowadzane we Francji mogą wspomagać prezydenta Sarkozego.

www.dailymail.co.uk/(…)Toulouse-shooting-4-dead-inj…

Za sprawcę strzelaniny w Tuluzie uznano 24 letniego Francuza algierskiego pochodzenia, Mohammeda Meraha.

Mówi się że Merah należał do Al-Kaidy. Mówi się że podróżował kilka razy do Afganistanu i Pakistanu, gdzie CIA trenowała najemników Al-Kaidy.
Francuskie media łączą Meraha z grupą znaną jako Forsane Alizza (Rycerze Dumy).

Grupy protestantów składają się zazwyczaj z łatwowiernych frajerów i kozłów ofiarnych?

Media twierdzą że Meraha aresztowano wcześniej w Kandaharze w Afganistanie. Powód: Bliżej nieokreślone (choć nie powiązane z terroryzmem) przestępstwa. Miał on również kartotekę we Francji. Powszechnie wiadomym jest że służby specjalne lubią robić z kryminalistów kozły ofiarne.

BBC
Jeden ze świadków określił zamachowca jako “dość grubego” i posiadającego tatuaż lub znamię na twarzy (BBC News )

“Mohamed Merah”
Terrorysta z Tuluzy, Mohamed Merah, może być niewinnym kozłem ofiarnym.
PRAWDZIWY Mohamed Merah przypuszczalnie nigdy nie był w afgańskim więzieniu.

PRAWDZIWY Mohamed Merah był najprawdopodobniej lubiącym zabawę i dziewczyny młodym facetem, opisywanym jako raczej uprzejmy i popularny chłopak mający pewne problemy z prawem.
French shooting suspect not jailed in Afghanistan (podejrzany o strzelaninę NIE był więziony w Afganistanie)

Prawnik Meraha, Christian Etelin, powiedział że Merah znajdował się we francuskim więzieniu w czasie gdy, jak mówią media, przebywać miał w Afganistanie.

Według Reutersa oficjele rządowi z Kandaharu powiedzieli że “służby bezpieczeństwa w Kandaharze nigdy nie zatrzymały żadnego francuskiego obywatela o imieniu Mohamed Merah.”

Wygląda na to że francuski minister spraw wewnętrznych Claude Gueant kłamał mówiąc że Merah był kiedyś w Afganistanie i zabijał w akcie zemsty za to co tam widział.

Pakistańskie służby wywiadowcze twierdzą że nigdy nie aresztowano u nich żadnego Meraha. “Nie mamy o nim żadnych informacji” – powiedział pakistański oficjel.

“Mohamed Merah”

Według Whatreallyhappened: “Merah nigdy nie był więziony w Afganistanie i przebywał we Francji w czasie gdy rzekomo trzymano go w afgańskim więzieniu.”

“Z każdym kolejnym faktem coraz bardziej wygląda na to że ten chłopak był kozłem ofiarnym w operacji fałszywej flagi mającej na celu zbudowanie sympatii dla Izraela, i odwrócenia uwagi mediów i opinii publicznej od masakry przeprowadzonej przez Amerykanina w Afganistanie na 16 cywilach (w tym 9 dzieci) w tym samym miesiącu.” -whatreallyhappened.com/
Zamachy mają też najprawdopodobniej pomóc Sarkozemu w re-elekci!

Oczywiście, jest możliwość że francuskie służby przeszmuglowały Meraha z francuskiego więzienia po to by pracował dla nich w Afganistanie.

Sarkozy’s Poll Lead After Shootings (Sondaże przeprowadzone po zamachach: Sarkozy prowadzi)
PRAWDZIWY Mohamed Merah najprawdopodobniej nie był islamskim fundamentalistą.

Merah talked about ‘cars, bikes and girls’ (Merah gadał o samochodach, motorach i dziewczynach)

“Kilka tygodni temu Mohamed Merah bawił się w klubie nocnym, pracownicy nie zauważyli wtedy nic niezwykłego (w jego zachowaniu)”

“Kolejny przyjaciel twierdzi że były sprzedawca w sklepie z częściami samochodowymi lubił rozmawiać o samochodach, motorach, dziewczynach i sporcie.”
Wygląda na to że prokurator Francois Molins kłamał mówiąc o tym że Merah był muzułmaninemSalafim – samoukiem, dwukrotnie odwiedzającym Afganistan i trenowanym w Pakistanie.

Oficjalna wersja utrzymuje że Merah zatelefonował do francuskiego dziennikarza telewizyjnego i powiedział mu że przeprowadził zamachy aby oprotestować zakaz noszenia burek we Francji, obecność wojsk francuskich w Afganistanie i jako zemstę za śmierć “palestyńskich dzieci”.
Wielu uznaje tą historyjkę jaką pełną kłamstw i bzdur.

Według znajomego z klubu nocnego, Mehdiego Neddear, Merah nie był fanatykiem.

aangirfan: KASAB IS INNOCENT?
Przyjaciel Meraha, Kamel, twierdzi że Merah był “hojny i pełen szacunku.”
Prawnik Meraha , Christian Etelin, powiedział że zamachy na szkołę nie pasują do profilu charakterologicznego Meraha, którego bronił po raz pierwszy w 2004 gdy Merah był jeszcze nastolatkiem.

“Był miłym i uprzejmym chłopakiem” pracującym w sklepie z częściami. “Sprawiał wrażenie obytego w życiu towarzyskim”.

Merah jest pospolitym imieniem – obywatel Afganistanu imieniem Merah uciekł ze swojej celi więziennej w prowincji Kandaharu w roku 2008 – twierdzi przedstawiciel prowincji Kandahar, Ahmad Jawed Faisal.
(…)

Ostatni wyrok Mohameda Meraha z dnia 24 lutego dotyczył pomniejszego wypadku motocyklowego i jazdy bez odpowiednich dokumentów. Skazano go na miesiąc aresztu – odsiadkę miał zacząć w kwietniu.
Etelin mówił że poznał Meraha gdy miał 17 lat, według niego był on typowym nastolatkiem z biednej rodziny który popełniał czasem drobne wykroczenia.
“Jego matka nie mogła sobie z nim poradzić, jego ojciec był wiecznie nieobecny, jego siostra… powiedziała mi że też nie miała na niego żadnego wpływu.”


Francuzi wiedzą że zamachy w Tuluzie to operacja fałszywej flagi

Operacja służb specjalnych w Tuluzie wywindowała Sarkoziego w sondażach na sam szczyt.  Mohammed Merah, człowiek zabity przez francuską policję nie był zamachowcem z Tuluzy.

John Connor (henrymakow.com), tłumaczenie: Radtrap
Paryż — Jeśli chodzi o wydarzenia z Tuluzy, wszyscy tutaj uważają że był to rządowy spisek.

1 : “Terrorysta” zabity przez policję był zwykłym drobnym przestępcą. Był zamieszany w handel marihuaną tak jak wielu innych młodych ludzi z getta.

2: Pierwszymi ofiarami zamachowca byli francuscy żołnierze – nie biali, lecz Arabowie i czarni. Media wspomniały że “zabito kilku żołnierzy” nie pokazując żadnych zdjęć ani nie ujawniając żadnych imion, aż do czasu gdy ludzie zaczęli mówić o tym w internecie.

3 : Zamachowiec zabił później 4 Żydów, w tym troje dzieci w żydowskiej szkole. Świadek powiedział że zamachowiec miał niebieskie oczy i był dość krępy.

4 : Jak tylko zamordowano Żydów, media  i politycy wszczęli raban który powinien zacząć się już w momencie śmierci trzech żołnierzy. Sarkozy przerwał kampanię wyborczą aby udać się do Tuluzy i ostrzec zamachowca że mu nie ucieknie, grając przed Francuzami twardego faceta (lol).
Konkluzja : możesz zabić Araba lub czarnego żołnierza we Francji i nie jest to żaden problem. Ale jeśli zabijesz Żyda to tak jakbyś zabił cały naród, media zaczynają szaleć.

5 : 48 godzin po deklaracji Sarkoziego oddział antyterrorystyczny szturmuje budynek w którym mieszkał młody Merah i zabijają go podczas telewizyjnej relacji na żywo.
Prawda jest taka że ludzie tutaj uważają że ten chłopak nie miał z tymi zamachami w Tuluzie nic wspólnego.

Mogli go zabić podczas pierwszego szturmu o 3 nad ranem, zamiast tego zaczęli całodzienny cyrk medialny powtarzając bzdury typu: Mohammed Merah mówił że jest z Al Kaidy.

“Mohamed Merah wyrzucił narzędzie zbrodni (broń) przez okno.”
“Mohamed Merah miał Uzi w swoim samochodzie”, “Merah podróżował do Afganistanu” itd.
O trupie możesz mówić co ci się żywnie podoba. Możesz oskarżyć go o wszystko, a on nie będzie się w stanie obronić. Aby mieć pewność że nikt nie zrobi tego za niego, aresztowali całą jego rodzinę.

To mógł być każdy. Policja cię wybiera i od teraz jesteś poszukiwanym terrorystą.
Jeden ze świadków powiedział w telewizji że zamachowiec przypadkowo ją popchnął – widziała wtedy jego oczy, były niebieskie lub zielononiebieskie. Powiedziała też  że miał tatuaż lub szramę pod okiem.
Mohamed Merrah miał czarne/ciemnobrązowe oczy i żadnej szramy ani tatuażu na twarzy.